Serwis

SERWIS DOOR TO DOOR #ZOSTANWDOMU

Auto Plaza Bielany - SERWIS DOOR TO DOOR #ZOSTANWDOMU

Nie musicie wychodzić z domu, aby wykonać przegląd czy naprawę swojego Forda!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów, w związku z zagrożeniem koronawirusem, oferujemy bezpłatną usługę PRZYWIEZIENIA I ODWIEZIENIA SAMOCHODU DO SERWISU # SerwisDoor2Door

Usługa ta polega na odebraniu samochodu, który jest przedmiotem usługi serwisowej bezpośrednio z miejsca wskazanego przez Użytkownika np. z domu. Jak również odwiezieniu samochodu po wykonanej usłudze serwisowej bezpośrednio pod wskazany przez Użytkownika adres .

Wszystko całkowicie bezpiecznie !!!

  • Wszystkie samochody, podczas transportu, jak i podczas serwisu, zabezpieczone są folią ochronną na kierownicę i fotel kierowcy, a nasz personel używa rękawiczek ochronnych.
  • Wykonujemy usługę Ford Video Check, dzięki której klient może zobaczyć nagranie z omówionym stanem technicznym auta i podjąć decyzję w domu odnośnie zakresu naprawy. Przed przekazaniem auta klientowi samochód poddajemy bezpłatnej dezynfekcji i ozonowaniu.
  • Dodatkowo oferujemy możliwość odpłatnej usługi wymiany filtra kabinowego. 
  • Kierowcy, odwożący auta, ubrani są w kombinezony ochronne, rękawice i maski.

Nie martw się! Zadbamy o Twojego Forda, a TY #zostanwdomu

Usługa DoorToDoor dotyczy serwisu Auto Plaza Bielany oraz dowozu/odebrania samochodu klienta na terenie Warszawy w przypadku skorzystania z przeglądu lub naprawy (w tym gwarancyjnej).
Prosimy o wcześniejsze telefoniczne umówienie terminu wykonania usługi  pod nr: 22 835 0000.

 

Zobacz co jeszcze możesz załatwic bez wychodzenia z domu!