Aktualności

Co możesz załatwić bez wychodzenia z domu?

16.03.2020

 

Aktualizacja z dn.24.03.2020r.:

Nowe rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 24 marca 2020 r. nie wprowadza zakazu działalności w zakresie żadnego z aspektów działalności dealera samochodów tj. handlu samochodami nowymi, używanymi,  sprzedaży usług finansowych i produktów ubezpieczeniowych, ani działalności usługowej polegającej na świadczeniu usług serwisowych. 

 

Szanowni Państwo! W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak i naszych pracowników, minimalizujemy liczbę osób w naszych obiektach i kontakty między ludźmi. W miarę możliwości nasi pracownicy pracują z domu. Niemniej jednak działamy i jesteśmy nadal do Państwa dyspozycji!

sprzedaz.png

Jeśli interesuje Państwa zakup samochodu nowego czy używanego – nasi handlowcy dostępni są na miejscu. Chętnie też udzielą wszelkich informacji na temat interesującego Was samochodu i poprowadzą przez proces zakupu samochodu online. Mają możliwość prowadzenia videorozmów, więc możecie zobaczyć wybrany model przez telefon. Wystarczy, że umówicie się na rozmowę przez wybrany komunikator (WhatsApp czy Messenger). Samochód dostarczymy pod dom! Zachęcamy do zapoznania się z naszymi promocjami oraz ofertą aut dostępnych od ręki - nowych i używanych.  

ubezpiecz.png

Chcecie Państwo ubezpieczyć swój samochód, odnowić polisę? Nic trudnego. Nasi specjaliści ds. ubezpieczeń pracują zdalnie, ale wszystkie formalności załatwicie sprawnie przez telefon. Pomogą wybrać najatrakcyjniejszy pakiet ubezpieczeń, a polisę prześlą do Państwa e-mailem.

serwis-m.png

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu mechanicznego i bezpłatnej usługi Door To Door.Oczywiście jesteśmy otwarci. Ale Państwo nie musicie ruszać się z domu, aby wykonać przegląd czy naprawę swojego Forda! I to całkowicie bezpiecznie! Dowiedz się więcej

serwis-b.png

Naprawy blacharsko-lakiernicze też pomożemy załatwić zdalnie, pomimo, że na miejscu nasi pracownicy pracują bez zmian. W zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego w jakim jesteście ubezpieczeni, mamy możliwość odbioru samochodu z wyznaczonego miejsca zdarzenia, załatwienia wszelkich formalności online oraz odprowadzenie auta na wskazany adres po naprawie z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. (Autoryzowany Zakład Napraw Nadwozi miesci się przy ul Popularnej 70.)

parts.png

Zakup części czy akcesoriów też nie stanowi problemu. Działamy na miejscu i oferujemy dostawy kurierem.

cta_button_pytanie.png cta_button_serwis.png

Zobacz jak się z nami skontaktować oraz aktualne godziny pracy

Zobacz jakie wprowadziliśmy środki bezpieczeństwa w salonie i serwisie